Sdělení k obecním vývěskám (netýká se úřední desky u OÚ)

Vzhledem k tomu, že opakovaně dochází k vandalismu u vývěskových skříněk na autobusových zastávkách Obora - samoty (u Turnerů) a Obora U Mlýna, rušíme s okamžitou platností tyto vývěsky.

Ze soboty na neděli 13. října 2019 někdo u vývěsky Obora-samoty rozbil sklo.

Ve středu 16. října 2019 jsem zde v 17 hod nově vyvěsila oznámení o kontejnerech a dále plakát na dračí slavnosti. Ve čtvrtek ráno vše z vývěsky zmizelo.

Obec bude používat uzamčené vývěskové skříňky u rybníčku na návsi,u vchodu do OÚ, u zastávky Penzion(škola), Dolní Výšina rozcestí a Dolní Výšina u Šťastných. Dále používám emailový servis u občanů, kteří předali svoji emailovou adresu. Vše je rovněž zveřejněno v aktualitách a kalendáři na webu obce.

Zároveň žádám občany, pokud si všimli vandalismu kolem zmíněných vývěsek, aby mne kontaktovali.

Ing. Dana Lesak, starostka obce

Vytvořeno: 17. 10. 2019