Kanalizační přípojky - důležité upozornění

Typ: náš tip | ostatní

Vážení občané,

• v pátek 22.10.2021 začne firma Videst práce na domovních přípojkách.

Začnou od čp. 4 pod Satelitem a budou pokračovat podle čp.nemovitostí, které se budou připojovat.

• V pondělí 25.10.2021 nastoupí paralelně firma Vetop, která bude připojovat objekty od Satelitu nahoru.

Denně jedna firma připojí cca 2 až 4 objekty, záleží na místních podmínkách.

Podle sdělení investora bude elektrikář p. Pejřimovský postupovat v souběhu s Videstem a Vetopem. Při provádění stavební části přepojení kanalizační přípojky pro konkrétní nemovitost bude přítomen elektrikář a bude pracovat na osazení technologické části čerpací stanice, na případné úpravě rozvaděče, (kterou si hradí vlastník nemovitosti sám) a dále bude elektrikář v součinnosti s Videstem nebo Vetopem protahovat kabely položenými chráničkami Kopoflex.

Prosím, abyste všem pracovníkům ve vlastním zájmu vycházeli vstříc, v případě nejasností mě kontaktovali.

Děkuji za vstřícnost a pochopení,

DLM, starostka obce Obora

Vytvořeno: 20. 10. 2021